ייצוג עורכי דין

משרדנו מתמחה בייצוג עורכי דין הנאשמים בעבירות פליליות, בין אם הן נוגעות במישרין לעיסוקם במקצוע, כגון קבלת דבר במרמה וגניבה בידי מורשה, ובין אם עבירות פליליות שונות.
אנו מעניקים ייעוץ וליווי צמודים בכל שלבי ניהול ההליך הפלילי כנגדם, לרבות התמודדות עם השלכות קיום ההליך הפלילי על המשך עיסוקם במקצוע עריכת דין.
עורכי הדין בישראל כפופים לדין המשמעתי, המעוגן בחוק לשכת עורכי הדין, תשכ"א – 1961, ובכללים שעוגנו מכוחו.
בעניין זה ראוי להתייחס לסעיף 97 לחוק לשכת עורכי הדין, המאפשר לבית דין משמעתי להטיל עונש על עורך דין שהורשע בפלילים, אם מצא שבנסיבות העניין היה בעבירה משום קלון.
עניינה של הוראה זו בשמירה על רמתו של מקצוע עריכת הדין, על אמון הציבור בו ובחינת הדופי מוסרי שדבק במעשי עורך הדין, אשר עלול לפסול אותו לתקופה מסויימת, או לצמיתות, מלעסוק במקצוע עריכת הדין ואין נפקא מינה, אם עורך הדין עבר את העבירה במסגרת עיסוקו המקצועי, או במסגרת חייו הפרטיים והאישיים.
הגשת תלונה כנגד עורך דין, היה ויורשע על ידי בתי הדין המשמעתיים, הלולה להטיל כנגד עורך הדין עונשים כגון: נזיפה, השעייה לתקופה קצובה, הוצאה מהלשכה לצמיתות. בכל אלו יש כדי לפגוע בפרנסתו ובשמו הטוב של עו"ד ועל כן עליו להתגונן בפניה!
מדובר בהליך משפטי (פלילי) לכל דבר, המחייב ייעוץ משפטי מוקדם, של עו"ד מהתחום, החל מהתגובה לתלונה וזאת על מנת לשמור על זכויות הנאשם ולצמצם ככל האפשר את הנזק החמור שעלול להיגרם כתוצאה מההליך.

משרד עו"ד מורן פינטו וייס מומחה בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בעבירות פליליות שונות ומעניק ייעוץ וייצוג שוטף בכל שלבי ההליך הפלילי.
המשרד מספק יעוץ משפטי מיידי כבר בשלבי החקירה הראשוניים ברשויות החקירה או בהליכי המעצר, בנוסף לייצוג בבתי המשפט וניהול מלא של התיק.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  WhatsApp chat