עו"ד מורן פינטו וייס

משרד עורך דין פלילי עו"ד מורן פינטו- וייס הוקם לאחר סיום התמחותה בפרקליטות המדינה- המחלקה לעבירות צווארון לבן .

פעילותה המשפטית כוללת פעילות ציבורית ובין היתר משמשת עו”ד מורן פינטו- וייס כיועצת המשפטית בעמותה "א' זה אבא ואמא" העוסקת במאבק הילדים לשני הורים וכן היא חברה בוועדה לעניינים פלילים בלשכת עורכי הדין.

משרד עו"ד מורן פינטו-וייס, מציע ללקוחותיו ליווי וייעוץ משפטי ומקצועי במגוון רחב של תחומי המשפט הפלילי והליטיגציה. המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב הליכי החקירה דרך הליכי השימוע וההליך הפלילי עצמו, במקצועיות, רגישות ותבונה, בכלל הערכאות המשפטיות לרבות בבית המשפט העליון.

המשרד ליווה במומחיות רבה תיקים בעלי הד תקשורתי גבוה, ביניהם בכירים במגזר הציבורי והפרטי תוך הקפדה על מיצוי כל הליך ויצירת פתרונות אולטימטיביים לכל לקוח ולקוח.

למשרד הידע והמומחיות לספק שירות משפטי ברמה גבוהה ומתאפיין בשירות מקצועי ואישי, לו זוכה כל לקוח במשרד, תוך כיבוד מלוא הפרטיות והדיסקרטיות המתבקשת.

עו"ד מורן  פינטו-וייס דוגלת בערכים של מצוינות ומקצועיות חסרת פשרות ומעניקה ללקוחותיה שירות מקיף ואישי תוך הצבת האינטרסים של לקוחותיו בראש סדר העדיפויות.
לעו"ד מורן פינטו-וייס הכישורים והיכולות לזהות את המצוקה של הלקוח ולמצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורו – תוך שהיא מתאימה לכל לקוח ולקוח את הליווי באופן אישי, כואבת את כאבו ושמחה את שמחתו.

התפישה העומדת בבסיס משרדה, היא שחלק ניכר מהעבירות הפליליות מבוצעות על רקע בעיות חברתיות-כלכליות. בעיות אלה מובילות במקרים רבים לעבריינות חוזרת (רצידיביזם) ולתופעת "הדלת המסתובבת", במסגרתה עוברי חוק רבים שבים ומבצעים עבירות נוספות אחרי שחרורם ממאסר.

ההנחה היא שבכדי למנוע מהעבריין לחזור ולפשוע לא מספיק להעניש אותו, אלא יש לטפל במקביל בבעיות הנוספות בחייו שעמדו ברקע לביצוע העבירות. בעיות מסוג זה דורשות מעבר למעורבות מערכת המשפט גם מעורבות קהילתית, וכן טיפול רב מערכתי בתחום הרווחה, הבריאות, מיצוי הזכויות ועוד. כך למשל, אם העבריין חוזר ומבצע עבירות בשל מצבו הכלכלי, יש לסייע לו במציאת עבודה שתאפשר לו לצאת מהמצוקה הכלכלית אליה נקלע. כך, גם כאשר העבירות מבוצעות על רקע מצב משפחתי מורכב או בעיה רפואית מסוימת, יש לפעול למציאת פתרון לבעיות אלו על מנת למנוע את הישנות העבירות.

במשרד עו"ד מורן פינטו – וייס, מושם דגש משמעותי על שיקומו של הנאשם, כל אימת שזה יהיה מעוניין בו וירתם לתהליך.

השכלה

תואר ראשון במשפטים (LL.B), הקריה האקדמית- אונו.
תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה (M.A), אוניברסיטת בן גוריון.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  WhatsApp chat