שמונה מתלוננות, רובן קטינות וחלקן בנות פחות מ-14, סיפרו כי הוא נהג ללטף אותן ללא הסכמתן. באחד המקרים, הוא אף שאל אחת מהן אם הוא מטריד אותה, ועל אף שהגיבה בחיוב, הוא המשיך במעשיו

פרקליטות מחוז מרכז הגישה בימים האחרונים כתב אישום נגד עורך דין מאזור המרכז, שנאשם במעשים מגונים בשמונה מתלוננות, בהן ארבע קרובות משפחתו וארבע בנות של חבריו. רובן היו קטינות בזמן שבוצעו לכאורה המעשים, וחלקן אף היו בנות פחות מ-14. בית משפט השלום בפתח תקווה שחרר אותו ביום שישי למעצר בית.

על פי כתב האישום, הנאשם נהג ללטף את הקטינות ללא הסכמתן, בחלקים שונים של גופן ולעתים מתחת לבגדים. כך, למשל, מתואר מקרה שבו לן אצל קרובי משפחתו, ובבית שהתה גם בתם בת ה-14. לפי הפרקליטות, הוא ליטף אותה בצוואר, בעורף, בגב התחתון, בבטן, לעתים מתחת לבגדיה. בשלב מסוים הסתובב אליו הקטינה. הוא שאל אותה אם הוא מטריד אותה, והיא השיבה בחיוב. למרות זאת, מתואר בכתב האישום, נישק אותה על לחיה ולאורך ידה עם לשונו.

למעבר לכתבה המלאה לחץ כאן

 

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  WhatsApp chat